Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУправління взяло участь у відзначенні Дня Землі у Канівському природному заповіднику

Представник Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації взяв участь в заходах з нагоди Дня Землі, який традиційно відзначають 22 квітня.

В рамках заходів проведених 20 квітня на території Канівського природного заповідника Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбувся екологічний квест «У пошуках скарбів знань» та раптівка (флешмоб) «Земля моїх мрій» (малюнок на асфальті) серед учнів 7-х класів 6 навчальних закладів Канева.

Команди взяли участь в інтелектуальних та спортивних змаганнях, пройшли тематичні станції – історичну, мікологічну, екологічну, біологічну, ентомологічну, метеорологічну, станцію «Ерудит» та спортивну, – знайшовши ключі, з яких склали слово-підказку на якій із гір заповідника заховано скарб знань та за допомогою компасів віднайшли бажану схованку.

По завершенню інтелектуального змагання учасники взялися малювати на асфальті Землю мрії – як бачить її кожна команда.

Заходи на відзначення Дня Землі завершилися нагородженням команд грамотами та призами за участь.

 

В організації заходів взяли участь: Канівський природний заповідник Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Т. Шевченка, підприємства Канівщини: ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «М+М».

Переглядів: 273
 
You are here: