Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВнесено зміни до обласної програми охорони навколишнього природного середовища

Враховуючи пропозиції районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної державної адміністрації на пленарному засідання сесії обласної ради яке відбулося 20 квітня 2018 року прийнято рішення про внесення змін до обласної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки (далі - Програма).

Зокрема до Програми включено природоохоронні заходи по Золотоніському, Лисянському, Смілянському, Звенигородському, Христинівському, Черкаському районах та в цілому по області спрямовані на:

- відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів;

- проведення робіт з поліпшення екологічного, технічного стану та благоустрою водойм;

- винесення в натуру водоохоронних зон (прибережних захисних смуг) річок суббасейну р. Гнилий Тікич, р. Тясмин, р. Супій, р. Ятрань;

- проведення заходів захисту від підтоплення;

- забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знищення та захоронення відходів, тощо.

Внесено зміни до назв та обсягів фінансування по заходах в Чорнобаївському, Уманському районах, містах Черкаси та Канів. Зміни стосуються заходів з відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів; проведення реконструкції очисних споруд господарсько-побутових стічних вод; реконструкції об’єкту природно-заповідного фонду; придбання машин для збору, транспортування, складування побутових відходів, сміттєвозів, тощо.

 

Переглядів: 215
 
You are here: