Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
П'ятниця, 27 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарРОЗПОЧАТО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

З 15 березня 2018 року розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.
У конкурсному відборі беруть участь подані місцевими, центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку інвестиційні програми і проекти.
Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних нормі стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
Крім того, однією з умов відбору для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) є наявність актуальної проектної документації.
За додатковою консультацією звертатись за телефонами (0472)  37-31-91, 37-22-69.

Переглядів: 27
 
You are here: