Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
П'ятниця, 27 квітня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ Києві відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

За сприяння Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», громадської організації «Екологічні Ініціативи» в рамках впровадження Реанімаційного пакету реформ 3 квітня відбудеться тренінг «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування». Захід відбудеться в м. Києві, за адресою вул. Ольгинська, 6, 2-й поверх, офіс 21.

Мета тренінгу – мотивувати представників органів місцевого самоврядування організувати ефективну систему поводження з відходами з метою охорони довкілля, життя та здоровя громадян.

На тренінгу обговорюватимуться питання з організації та контролю органами місцевого самоврядування поводження з відходами, можливостей залучення інвестицій, державно-приватного партнерства, міжнародної допомоги з вирішення проблем відходів у населених пунктах, а також найкращі європейські практики у цій сфері.

Захід стане майданчиком для обговорення з представниками органів місцевого самоврядування проблемних питань поводження з побутовими, небезпечними відходами, шляхів їх вирішення, організації підготовки регіональних планів управління відходами на виконання Національної стратегії поводження з відходами.

Всі витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням оплачуються організатором. Детальну інформацію щодо участі можна отримати у Міжнародної громадської організації «Екологія-Право-Людина», контактна особа Мар’яни Балагаш, тел. +380322257682, e-mail: o Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

 

Переглядів: 67
 
You are here: