Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар24 березня 2018 року Україна долучиться до кампанії Година Землі

Це міжнародна кампанія під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

Година Землі була ініційована Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблем зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2017 році до акції приєдналося понад 7000 міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилося більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла та необов’язкових електроприладів завданням Години Землі є звернути увагу громадян, організацій на необхідності щоденних дій у сфері енергоефективності, збереженням навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

24 березня2018 року о 20:30 українці вчергове візьмуть участь в кампанії. Тема цьогорічної події – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.  

Крім вимкнення зайвого освітлення та електроприладів в обласному центрі на годину вимкнуть підсвітку деяких адміністративних будівель та відомих пам’яток архітектури міста. У школах Черкас за участі представників Управління та Центру національно-патріотичного виховання відбудуться еколого-просвітницькі заходи.

Закликаємо громадян, підприємства, установи, організації долучитися до всесвітньої кампанії Година Землі та до бережного використання природних ресурсів і дружнього ставлення до довкілля!

Переглядів: 243
 
You are here: