Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася нарада стосовно погодження проектів лімітів мисливських тварин та протидії незаконним рубкам лісу

13 лютого 2018 в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася нарада стосовно погодження проектів лімітів використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду.

Нарада відбулася під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля. На нараді були присутні представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

 

Під час наради начальник Управління екології та природних ресурсів Олена Звягінцева наголосила на важливості розроблення в новій редакції розпорядження обласної державної адміністрації «Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області», що дозволить здійснювати об’єктивний контроль за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Віталій Коваль запропонував надати пропозиції до проекту згаданого розпорядження.

Також присутні обговорили План організації виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду», який прийнятий 21 листопада 2017 року.

Планом організації виконання згаданого Указу передбачені заходи, спрямовані на посилення контролю за додержанням законодавства щодо використання та охорони лісів, покращення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів з метою належного розслідування правопорушень, пов’язаних із незаконною порубкою лісу, у тому числі на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду.

З метою забезпечення контролю за додержанням законодавства у лісовій галузі було прийнято рішення посилити співпрацю з міжвідомчою групою з розкриття та розслідування правопорушень у лісовій галузі та сфері використання надр.

Крім того на нараді було піднято питання необхідності передачі незакріплених земель, зайнятих полезахисними лісовими смугами суб’єктам господарювання.

Переглядів: 209
 
You are here: