Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Управлінні екології та природних ресурсів відбулася координаційна нарада із представниками райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад

15 лютого 2018 в приміщенні Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації проведено нараду із представниками Городищенської, Драбівської, Кам’янської районних державних адміністрацій, Смілянської і Канівської міських рад, Мліївської, Степанецької, Михайлівської об’єднаних територіальних громад стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

 

В ході наради обговорили питання у сфері: охорони атмосферного повітря; поводження з відходами; охорони водних ресурсів; розвитку заповідної справи; фінансування природоохоронної діяльності. Із зазначених питань надані роз’яснення та необхідна методична допомога.

 

Переглядів: 148
 
You are here: