Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВзято участь у Робочій групі Міністерства екології та природних ресурсів України з розроблення Національного плану управління відходами

30 січня 2018 року начальником управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Звягінцевою Оленою  взято участь у робочій нараді членів Робочої групи з розроблення Національного плану управління відходами, яка відбулася у Міністерстві екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди).

На виконання Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820, наказом Мінприроди від 29.12.2017 № 497 утворена Робоча група з розроблення проекту Національного плану управління відходами (далі – Робоча група).

 До складу Робочої групи входять представники М і нприроди , М і некономрозвитку , М і нф і ну , М і нрег і ону , М і нагропол і тики , М і нсоцпол і тики , М і ноборони , МВС , МОН , і нших центральних орган і в виконавчо ї влади , пров і дні учені Нац і онально ї академ ії наук та інші.

В ході наради Робочою групою розглядалися питання організації роботи з підготовки Національного плану управління відходами, особливості управління відходами в контексті децентралізації, наукові підходи до управління відходами в українських реаліях, вимоги директив ЄС та досвід країн європейського союзу у сфері управління відходами, тощо.

Наразі розроблено проект структури Національного плану управління відходами.

Після прийняття Урядом Національного плану управління відходами буде розроблено відповідний регіональний план.

Результатом цієї роботи має стати пакет нормативно-правових актів, який дозволить забезпечити вирішення застарілих проблем у сфері поводження з відходами та створити реальні передумови для перетворення сфери поводження з відходами в інвестиційно привабливу галузь.

 

 

Переглядів: 300
 
You are here: