Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВзято участь у семінарі з сільськими головами Чорнобаївського району

16 січня 2018 року представником управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації з метою координації діяльності районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища взято участь у семінарі з сільськими головами та спеціалістами сільських рад Чорнобаївського району.

В ході проведення семінару акцентовано увагу питанням щодо дозвільної системи у галузі атмосферного повітря і у сфері поводження з відходами, надано інформаційні матеріали з питань:

- оголошення нових та встановлення меж в натуру існуючих об’єктів природно-заповідного фонду району;

-  поводження з існуючими артезіанськими свердловинами та свердловинами, які не використовуються.

Наголошено на проведенні екологічної стандартизації і нормування для встановлення комплексу обов’язкових норм, правил, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки відповідно до вимог Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища" та "Про стандартизацію".

 

Переглядів: 176
 
You are here: