Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася нарада з покращення гідрологічну стану річки Тясмин

Очищення та поліпшення гідрологічного стану річки Тясмин – серед екологічних пріоритетів на цей рік. Основні заходи, спрямовані на відновлення Тясмину, обговорили на нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля.

Нагадаємо, нещодавно в області представили картографічний макет водного господарства. Згідно з ним Черкащина поділена на 13 суббасейнів, з яких взялися насамперед за відновлення чотирьох. Поміж них і Тясминський.

Над покращенням гідрологічного стану Тясмину працюють у межах обласної програми. Зокрема до неї входить 14 заходів, п’ять з яких уже реалізують у Тясминському суббасейні.

За словами Віталія Коваля, для реалізації екопроектів на Тясмині сподіваються залучити й кошти обласного природоохоронного фонду шляхом реалізації відповідних проектів.

В ході наради виконавцям заходів запропоновано надати матеріали на розгляд комісії конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, які фінансуються за рахунок обласного бюджету.

– Проведення необхідних заходів на суббасейні дозволить комплексно вирішити цю проблему та зрештою покращити гідрологічний стан Тясмину, – зауважив перший заступник. – Йдеться не лише про його розчищення, а й про річки, які впадають в Тясмин; також будівництво споруд з очищення стічних вод, ремонт дамб та ін.

 

Переглядів: 213
 
You are here: