Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарНа Черкащині розпочався зимовий облік чисельності мисливських тварин

Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.07.2013 № 215 “Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”, облік мисливських тварин триватиме з 10 січня по 5 лютого  2018 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Про це та про ряд інших важливих питань щодо ведення мисливського господарства  йшлося на нараді з користувачами мисливських угідь та мисливствознавцями держлісгоспів, що відбулася днями в адмінприміщенні Черкаського лісгоспу.

Представник Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації зазначив, що облік здійснюється з метою забезпечення об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях області.

Представники Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства  акцентували увагу присутніх на деяких протиріччях, які виникають при  веденні лісового та мисливського господарства, які потрібно вирішувати спільно з користувачами мисливських угідь. Зокрема щодо пошкодження мисливськими тваринами (козулями, кабанами) лісових культур. Зупинилися також на змінах до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” в частині заборони полювання, адже згідно минулорічних законодавчих змін на території об’єктів природно-заповідний фонду взагалі заборонено будь-яке полювання. 

Після 5 лютого результати обліку будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин та для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь.

 

Переглядів: 131
 
You are here: