Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ управління екології та природних ресурсів відбувся семінар „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком“ у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині“

27-28 грудня 2017 року в приміщенні управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, за підтримки Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи і Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи, відбувся тренінг-семінар на тему: „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині.

Метою семінару була презентація мультимедійних посібників „Крок за кроком“ та «Зелений пакет», які розроблені для підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти сталому розвитку українського суспільства.

В заході взяли участь представники органів виконавчої влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчих комітетів міст обласного значення.

Презентацію мультимедійних продуктів провів науковий експерт Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи, голова Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи, кандидат біологічних наук М. Г. Чорний. З доповіддю про особливості формування екологічних та природоохоронних ідей в Україні виступила завідувач науково-дослідним відділом «Історія Шевченкової могили» Шевченківського національного заповідника, кандидат історичних наук Л. О. Чорна.

 

 

Переглядів: 212
 
You are here: