Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністраціїНа черговій сесії Черкаської обласної ради депутати оголосили 4 об’єкти природно-заповідного фонду та прийняли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища

На засіданні сесії Черкаської обласної ради, яке відбулося 22.12.2017, прийнято рішення про оголошення 4 ботанічні заказники місцевого значення в Кам’янському та Чигиринському районах на території ДП «Кам'янське лісове господарство».

Метою створення є збереження та ефективна охорона рідкісного виду підсніжника складчастого (Galantus plicatus Bieb.). Площу природно-заповідного фонду області збільшено на 18 гектарів.

Також депутати проголосували за внесення змін до рішення обласної ради від 03.06.2016 № 5-2/VIІ «Про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки» в частині включення нових заходів, спрямованих на покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів області, забезпечення екологічно безпечного збирання відходів, захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь.

   

Переглядів: 42
 
You are here: