Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарНа черговій сесії Черкаської обласної ради депутати оголосили 4 об’єкти природно-заповідного фонду та прийняли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища

На засіданні сесії Черкаської обласної ради, яке відбулося 22.12.2017, прийнято рішення про оголошення 4 ботанічні заказники місцевого значення в Кам’янському та Чигиринському районах на території ДП «Кам'янське лісове господарство».

Метою створення є збереження та ефективна охорона рідкісного виду підсніжника складчастого (Galantus plicatus Bieb.). Площу природно-заповідного фонду області збільшено на 18 гектарів.

Також депутати проголосували за внесення змін до рішення обласної ради від 03.06.2016 № 5-2/VIІ «Про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки» в частині включення нових заходів, спрямованих на покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів області, забезпечення екологічно безпечного збирання відходів, захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь.

   

Переглядів: 252
 
You are here: