Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ управління екології та природних ресурсів відбудеться семінар „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком“ у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині“

З метою впровадження основних засад сталого розвитку на Черкащині та реалізації обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки 27 – 28 грудня 2017 року в приміщенні управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Вернигори, 17, каб. 410) заплановано проведення тренінгу-семінару на тему: „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині для представників органів виконавчої влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчих комітетів міст обласного значення.

На заході будуть опрацьовані такі теми: особливості формування екологічних та природоохоронних ідей в Україні, впровадження ідей сталого розвитку в Україні як важливого елементу виживання суспільства в умовах глобалізації та загрозливих тенденцій зміни клімату. Крім того, буде презентовано комплексні мільтимедійні навчально-освітні продукти «Зеленого пакету» та «Крок за кроком», які сприяють формуванню в суспільстві екологічної культури і реалізації ідей сталого розвитку.

Семінар відбудеться за підтримки Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) і Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи.

 

Переглядів: 228
 
You are here: