Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністраціїВ управління екології та природних ресурсів відбудеться семінар „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком“ у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині“

З метою впровадження основних засад сталого розвитку на Черкащині та реалізації обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки 27 – 28 грудня 2017 року в приміщенні управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Вернигори, 17, каб. 410) заплановано проведення тренінгу-семінару на тему: „Використання сучасного освітнього мультимедійного продукту „Крок за кроком у контексті реалізації ідей сталого розвитку на Черкащині для представників органів виконавчої влади, до повноважень яких належить реалізація державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчих комітетів міст обласного значення.

На заході будуть опрацьовані такі теми: особливості формування екологічних та природоохоронних ідей в Україні, впровадження ідей сталого розвитку в Україні як важливого елементу виживання суспільства в умовах глобалізації та загрозливих тенденцій зміни клімату. Крім того, буде презентовано комплексні мільтимедійні навчально-освітні продукти «Зеленого пакету» та «Крок за кроком», які сприяють формуванню в суспільстві екологічної культури і реалізації ідей сталого розвитку.

Семінар відбудеться за підтримки Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) і Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи.

 

Переглядів: 34
 
You are here: