Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарОстап Семерак: «Екологічний напрям уперше за багато років став пріоритетом державної політики України»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що  рік, який минає,  ставив достатньо серйозні виклики, але для екологічної галузі  він став  активним і результативним. 

«Сфера охорони довкілля досить довго «пасла задніх» у системі державних пріоритетів. Уперше Урядом та парламентом держави приділяється так багато уваги вирішенню питань довкілля. Нам  вдалося виконати значну кількість  взятих на себе міжнародних зобов’язань та увійти в десятку лідерів  міжнародної кліматичної політики. Ми прийняли ряд  важливих документів, які стратегічно змінять підхід в Україні до вирішення проблем довкілля», - сказав Остап Семерак.  

За словами міністра, українська економіка поступово почала переорієнтуватися на модель сталого розвитку. В країні стали активніше говорити про важливість швидкого впровадження енергозаощадливих технологій.

«Саме у 2017 році Україна відмовилася від недосконалої екологічної експертизи і буквально днями перейшла до механізму оцінки впливу на довкілля, яким керуються країни Європейського Союзу. На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Мінприроди  розробило, а Уряд ухвалив основні нормативно-правові акти. Зокрема, буде створено Єдиний реєстр  оцінки впливу на довкілля», - сказав Міністр.

Він також підкреслив, що  механізм оцінки впливу на довкілля – це дієвий механізм  запобігання  виникненню  забруднень і небезпек, а не  боротьба з наслідками.

 

Переглядів: 200
 
You are here: