Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністраціїПроведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївському районі

21 грудня 2017 року керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївській райдержадміністрації.

На особистий прийом звернувся представник депутатського корпусу Чорнобаївської селищної ради з питанням щодо порушення вимог природоохоронного та санітарного законодавства при роботі зерносушильного комплексу, що розташований по в смт. Чорнобай.

З метою вирішення порушеного питання, заявнику надані роз'яснення щодо повноважень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища. Запропоновано ініціювати проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства даним суб’єктом господарювання у 2018 році із залученням представників Державної екологічної інспекції в області, Головного управління Держпродспоживслужби в області, мешканців селища та заявника особисто.

Переглядів: 166
 
You are here: