Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївському районі

21 грудня 2017 року керівництвом управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян у Чорнобаївській райдержадміністрації.

На особистий прийом звернувся представник депутатського корпусу Чорнобаївської селищної ради з питанням щодо порушення вимог природоохоронного та санітарного законодавства при роботі зерносушильного комплексу, що розташований по в смт. Чорнобай.

З метою вирішення порушеного питання, заявнику надані роз'яснення щодо повноважень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища. Запропоновано ініціювати проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства даним суб’єктом господарювання у 2018 році із залученням представників Державної екологічної інспекції в області, Головного управління Держпродспоживслужби в області, мешканців селища та заявника особисто.

Переглядів: 250
 
You are here: