Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДо уваги суб’єктів господарювання області

Згідно вимог ст. 17 Закону України "Про відходи" суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для  яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Згідно п. 3 декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної держадміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами (E-ECO.GOV.UA).

Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Після закінчення звітного року суб’єктам  господарювання необхідно  обрахувати Пзув, скласти декларацію про відходи за 2017 рік та подати згідно вимог вказаного Порядку з 1 січня 2018 року он-лайн на сервері E-ECO.GOV.UA або до центру надання адміністративних послуг Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Благовісна, 170).

Для зручності суб’єктів господарювання області пропонуємо надати перевагу подачі декларації про відходи он-лайн скориставшись електронною системою здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

 

 
Переглядів: 1155
 
You are here: