Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ Мінприроди України відбулося обговорення проблемних питань реалізації Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

21 листопада представники Черкаської облдеражадмінстрації взяли участь у нараді з роз’яснення та напрацювання плану дій по практичному впровадженню інституту оцінки впливу на довкілля, яка відбулася під головуванням Міністра Остапа Семерака у Мінприроди України.

Нагадаємо, що 18 грудня цього року вводиться в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», який покликаний запобігати виникненню забруднень і небезпек у процесі прийняття рішень із впровадження планової діяльності.

Згідно із Законом, уповноважений територіальний орган в межах повноважень здійснюватиме:

- оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає ОВД (оцінці впливу на довкілля), оголошення про початок громадського обговорення звіту з ОВД, інформації про висновок з ОВД та рішення про провадження планованої діяльності шляхом розміщення на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет;

- забезпечення громадського обговорення у процесі здійснення ОВД;

- надання висновку з ОВД.

Також на офіційному сайті Мінприроди України  оприлюднено проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання Закону, зокрема:

1. Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля";

2. Проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Критеріїв визначення планованої діяльності, її розширення та зміна, які не підлягають оцінці впливу на довкілля";

3. Проект постанови Кабінету Міністрів України  "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля".

22-23 листопада відбулися семінари-тренінги для державних службовців уповноважених територіальних органів, на які, відповідно до згаданого Закону, буде покладено обов’язок здійснювати оцінку впливу на довкілля.

 

Переглядів: 1113
 
You are here: