Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ облдержадміністрації відбулася нарада щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський“

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом першого заступника очільника області Коваля Віталія Володимировича за участі представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та науковців 09.11.2017 відбулася нарада, присвячена обговоренню питань щодо створення національного природного парку „Середньодніпровський” (далі – НПП „Середньодніпровський”).

Під час наради окреслили проблемні питання створення НПП „Середньодніпровський”, зокрема, було акцентовано, що листами від 08.06.2015 № 5/4-9/6718-15 та від 10.08.2015 № 5/4-9/9758-15 Міністерство екології та природних ресурсів України поінформувало обласну державну адміністрацію про схвалення клопотання Канівської міської ради щодо створення НПП „Середньодніпровський“ на території Канівського, Черкаського та Золотоніського районів загальною площею 126,13 тис. га та запропоновано сприяти у проведенні робіт по його створенню.

Обласною державною адміністрацією утворено робочу групу з питання створення НПП „Середньодніпровський“  та затверджений План заходів по його створенню.

В ході наради поінформовано про стан виконання Плану, про отримані погодження на створення НПП „Середньодніпровський“  та намічені шляхи подальшої роботи по його створенню.

Переглядів: 305
 
You are here: