Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбувся особистий прийом громадян у Чигиринському районі

26 жовтня 2017 року в приміщенні Чигиринської райдержадміністрації начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації Олена Звягінцева здійснила виїзний прийом громадян.

Під час прийому звернулися мешканці села Рацево стосовно  роботи ТОВ «Блік-енерго»; також мешканці цього населеного пункту та представники громадської організації «Чигиринська районна Народна рада» висловили власні думки стосовно розміщення птахопідприємства в адміністративних межах Рацівської сільської ради та вплив будівництва на стан навколишнього природного середовища. Олена Миколаївна надала роз’яснення процедури врахування громадської думки при розміщенні такого роду об’єктів.

Також на особистому прийомі мешканці Чигирина висловили стурбованість ймовірним порушенням вимог законодавства під час проведення господарської діяльності з риборозведення на водних об’єктах.

Заявникам роз’яснено в межах наданих повноважень вимоги законодавства з охорони навколишнього природного середовища.

 

Переглядів: 274
 
You are here: