Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарТривають роботи щодо створення НПП «Холодний Яр»

За інформацією прес-служби обласної державної адміністрації, в області напрацювали проект майбутнього НПП «Холодний Яр».

Картографічні матеріали проектованого національного природного парку «Холодний Яр» розробили на Черкащині. Вони містять території, пропоновані для включення до його складу. Проміжний проект спрямували на розгляд кваліфікованих фахівців Міністерства екології та природних ресурсів України. Про це йшлося під час наради в обласній адміністрації, яку провів перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

За попередньо розробленою  моделлю парк охоплює територію понад 5,4 тис. га. Це, зокрема, й землі за межами населених пунктів, не наданих у власність і користування, в межах Чигиринського і Кам’янського районів. Отримані й відповідні погодження.

Нагадаємо, створення Національного парку, ініційованого ЧНУ ім. Б. Хмельницького спільно з ОДА, входить до переліку заходів обласної програми охорони довкілля на 2016 – 2020 роки. Робота ж над створенням парку із залученням громадськості та науковців триває з 2014 року.

Переглядів: 227
 
You are here: