Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 20 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар5 та 6 жовтня очікується погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікується погіршення погодних умов на території України.

5 жовтня вдень у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській. Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях пориви вітру 17-22 м/с; вночі 6 жовтня у Волинській, Рівненській. Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях очікується посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища 25-30 м/с; протягом 6 жовтня у Житомирській, Київській. Чернігівській. Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях посилення швидкості вітру 19-24 м/с, у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській та Донецькій областях 15-20 м/с.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з ускладненням  погодних  умов,  мінімізації їх  негативних  наслідків та оперативного реагування на них, вживаються відповідні заходи.

Просимо дотримуватися правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних з ускладнення погодних умов!

Переглядів: 185
 
You are here: