Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 жовтня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

АКТУАЛЬНО

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Відповідно до графіку проведення прямого телефонного зв’язку “Гаряча лінія» в облдержадміністрації з населенням області у жовтні 2017 року 31 жовтня 2017 з 15:00 до 17:00 діятиме прямий телефонний зв’язок з керівництвом Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації за номером 63-36-55.

У Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

Інтерактивна карта смiттезвалищ

Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів вступив в силу

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарІнформація про укладання договору

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг зі створення, друку та розміщення інформаційної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа. Свою електронну пропозицію на виконання даних послуг подав ТОВ «Револт».

З урахуванням опрацювання документації та ознайомлення зі зразками виготовленої продукції прийнято рішення про підписання договору на надання  послуг з створення, друку та розміщення інформаційної продукції з екологічної тематики з ТОВ «Револт».

27.09.2017 року між управлінням екології та природних ресурсів та ТОВ «Револт» було укладено договір про надання в 2017 році з створення, друку та розміщення інформаційної продукції з екологічної тематики.

Договір оприлюднено на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.

 

Переглядів: 41
 
You are here: