Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Четвер, 22 березня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарОголошення про укладання договору з переможцем допорогової закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
08.08.2017 року електронною системою закупівель було визначено найбільш вигідну пропозицію, яка була подана ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ».
З урахуванням опрацювання документації та ознайомлення зі зразками виготовленої продукції прийнято рішення про визначення переможцем по допороговій закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ».
04.09.2017 року між Управлінням екології та природних ресурсів та ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ» було укладено договір про надання в 2017 році послуг видання брошур, книг, буклетів, плакатів, флаєрів та календарів з екологічної тематики.
Договір оприлюднено на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
Переглядів: 125
 
You are here: