Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарОголошення про укладання договору з переможцем допорогової закупівлі

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» управлінням оприлюднено оголошення про проведення процедури допорогової закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
08.08.2017 року електронною системою закупівель було визначено найбільш вигідну пропозицію, яка була подана ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ».
З урахуванням опрацювання документації та ознайомлення зі зразками виготовленої продукції прийнято рішення про визначення переможцем по допороговій закупівлі послуг з виготовлення поліграфічної продукції з екологічної тематики ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ».
04.09.2017 року між Управлінням екології та природних ресурсів та ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «САМ» було укладено договір про надання в 2017 році послуг видання брошур, книг, буклетів, плакатів, флаєрів та календарів з екологічної тематики.
Договір оприлюднено на електронному авторизованому майданчику Українська універсальна біржа.
Переглядів: 185
 
You are here: