Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено координаційну нараду із районними державними адміністраціями

28 серпня в приміщені Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за участю представника Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено координаційну нараду із посадовцями Тальнівської, Шполянської, Лисянської районних державних адміністрацій щодо вирішення нагальних питань у сфері охорони навколишнього природного середовища.

В ході наради працівниками Управління та Держекоінспекції надані роз’яснення стосовно реалізації державної політики у сфері охорони
та раціонального використання водних ресурсів, поводження з відходами, фінансування природоохоронних заходів, розвитку природно-заповідної справи та здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на територіях зазначених адміністративно-територіальних одиниць.

Акцентовано увагу на необхідності системного підходу при проваджені заходів зазначеного профілю та гармонізації відносин між місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

З метою координації діяльності районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього природного середовища, представникам районних державних адміністрацій надані аналітичні матеріали про стан довкілля та рекомендації щодо шляхів вирішення проблемних питань.

 

Переглядів: 192
 
You are here: