Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 жовтня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

АКТУАЛЬНО

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Відповідно до графіку проведення прямого телефонного зв’язку “Гаряча лінія» в облдержадміністрації з населенням області у жовтні 2017 року 31 жовтня 2017 з 15:00 до 17:00 діятиме прямий телефонний зв’язок з керівництвом Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації за номером 63-36-55.

У Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

Інтерактивна карта смiттезвалищ

Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів вступив в силу

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася презентація першого в області мобільного стерилізаційно-карантинного пункту для безпритульних тварин

4 серпня 2017 року в обласній державній адміністрації презентовано перший на Черкащині мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, що оперативно вирішуватиме проблеми поширення сказу та зменшення чисельності безпритульних тварин у межах регіону.
Презентація даного пункту відбулася в рамках виконання "Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016 – 2020 роки" (далі – Програма), яка затверджена рішенням обласної ради від 07.10.2016 № 9-7/VII.
Унікальний автобус, обладнаний як сучасний ветеринарний кабінет, допоможе області оперативно та системно вирішувати проблему вакцинації та стерилізації безпритульних тварин.
Кошти на обладнання мобільного стерилізаційно-карантинного пункту виділені Фондом підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні, співпраця із яким відкриває для області можливість подальшого залучення іноземних інвестицій для вирішення актуальних проблем у різних сферах життєдіяльності регіону.У 2016 році, у трьох районах області (Золотоніському, Канівському, Катеринопільському) за рахунок коштів місцевих бюджетів за фінансової підтримки вказаного фонду при Посольстві Канади було відкрито перші стерилізаційно-карантинні пункти.
Створення таких пунктів у кожному районі  передбачено вищевказаною обласною Програмою. Саме система таких пунктів - де безпритульних тварин вакцинуватимуть проти сказу (для забезпечення безпеки населення області) та стерилізуватимуть (що унеможливить подальше їх розмноження) – гарантує вирішення цієї проблеми в області.
Поява мобільного стерилізаційно-карантинного пункту допоможе, на етапі підготовки до відкриття стаціонарних пунктів по області, уже сьогодні оперативно вирішувати у будь-якому її куточку проблему безпритульних тварин.
Автобус, який переобладнано під мобільну операційну було виділено Тальнівською райрадою та передано на баланс міста Тальне.
Враховуючи зазначене, на виконання заходів обласної Програми будь-який населений пункт області зможе звернутись до Тальнівської влади стосовно вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами – шляхом вакцинації та стерилізації.

Переглядів: 63
 
You are here: