Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася презентація першого в області мобільного стерилізаційно-карантинного пункту для безпритульних тварин

4 серпня 2017 року в обласній державній адміністрації презентовано перший на Черкащині мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, що оперативно вирішуватиме проблеми поширення сказу та зменшення чисельності безпритульних тварин у межах регіону.
Презентація даного пункту відбулася в рамках виконання "Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016 – 2020 роки" (далі – Програма), яка затверджена рішенням обласної ради від 07.10.2016 № 9-7/VII.
Унікальний автобус, обладнаний як сучасний ветеринарний кабінет, допоможе області оперативно та системно вирішувати проблему вакцинації та стерилізації безпритульних тварин.
Кошти на обладнання мобільного стерилізаційно-карантинного пункту виділені Фондом підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні, співпраця із яким відкриває для області можливість подальшого залучення іноземних інвестицій для вирішення актуальних проблем у різних сферах життєдіяльності регіону.У 2016 році, у трьох районах області (Золотоніському, Канівському, Катеринопільському) за рахунок коштів місцевих бюджетів за фінансової підтримки вказаного фонду при Посольстві Канади було відкрито перші стерилізаційно-карантинні пункти.
Створення таких пунктів у кожному районі  передбачено вищевказаною обласною Програмою. Саме система таких пунктів - де безпритульних тварин вакцинуватимуть проти сказу (для забезпечення безпеки населення області) та стерилізуватимуть (що унеможливить подальше їх розмноження) – гарантує вирішення цієї проблеми в області.
Поява мобільного стерилізаційно-карантинного пункту допоможе, на етапі підготовки до відкриття стаціонарних пунктів по області, уже сьогодні оперативно вирішувати у будь-якому її куточку проблему безпритульних тварин.
Автобус, який переобладнано під мобільну операційну було виділено Тальнівською райрадою та передано на баланс міста Тальне.
Враховуючи зазначене, на виконання заходів обласної Програми будь-який населений пункт області зможе звернутись до Тальнівської влади стосовно вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами – шляхом вакцинації та стерилізації.

Переглядів: 174
 
You are here: