Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар13 липня начальник Управління провела виїзний прийом у Маньківській райдержадміністрації

Під час виїзного прийому, на якому були присутні більше 40 осіб, громадяни та представники органів місцевого самоврядування отримали відповіді та роз'яснення стосовного хвилюючих та актуальних питань, які стосувалися екології та охорони навколишнього природного середовища.

Зокрема, звернувся сільський голова с. Вікторівка щодо заповнення та погодження паспорта місця видалення відходів (МВВ) Вікторівської сільської ради; щодо оренди водного об'єкту та обмеження господарської діяльності у разі створення гідрологічного заказника.

Одним із питань, з яким звернулися мешканці смт. Маньківка, було питання забруднення атмосферного повітря внаслідок виробничої діяльності деревообробних підприємств, що розташовані по вул. Пирогова, по вул. Благодатна в смт. Маньківка. За результатами зустрічі підготовлені звернення жителів смт Маньківка до Державної екологічної інспекції у Черкаській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області щодо проведення позапланової перевірки зазначених підприємств.

Крім того, роз'яснено особливості функціонування та необхідності дотримання заповідного режиму на територіях деяких об'єктів природно-заповідного фонду Маньківського району.

Переглядів: 177
 
You are here: