Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Субота, 26 травня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУправління привітало вихованців підшефного закладу із Міжнародним днем захисту дітей

Міжнародний день дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров`я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 24.05.2016 № 247 „Про організацію в області надання шефської допомоги інтернатним закладам для дітей та закладам соціального захисту дітей“, 01.06.2017 з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, управління екологій та природних ресурсів Черкаської обласної держаної адміністрації привітало учнів Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів Черкаської обласної ради.

 

Переглядів: 158
 
You are here: