Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар



Проведено засідання Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи

30 травня 2017 року в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка НАН України проведено засідання Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи.

Організаторами заходу виступили Українське товариство охорони природи спільно з ВГО "Асоціація природоохоронних територій України" та проектом ЄС "СііmaEast: Збереження та стале використання торфовищ", що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

У заході взяли учать представники: Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи, Всеукраїнської громадської організації "Асоціація природоохоронних територій України", Карпатського біосферного заповідника, Навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, громадських організацій екологічного спрямування, управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

В ході засідання обговорені питання щодо: сучасного стану існуючих та перспективи створення нових заповідників і національних природних парків в умовах формування ринку землі (на прикладі Черкащини); досвіду відновлення та сталого управління торфовищами за для екологічних вигід та місцевого розвитку.

Учасниками заходу запропоновано створити Всеукраїнську науково-експертну раду з питань заповідної справи для вирішення проблемних питань у сфері заповідної справи і формування екомережі.

Представниками Карпатського біосферного заповідника презентовано книгу "Заповідна справа в Україні: абсолютна заповідність чи європейська модель гармонії людини і природи?".

 

Переглядів: 270
 
You are here: