Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Субота, 26 травня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено координаційну нараду із районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами міст обласного значення

31 травня в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за участю представника Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено координаційну нараду із посадовцями Городищенської, Канівської, Кам’янської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів Канівської, Смілянської міських рад стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

В ході наради обговорено питання у сфері: охорони та раціонального використання водних ресурсів; поводження із відходами; фінансування природоохоронних заходів; розвитку природно-заповідної справи; охорони атмосферного повітря; здійснення нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства на територіях зазначених адміністративно-територіальних одиниць.

Працівниками Управління та Держекоінспекції надані роз’яснення та необхідна методична допомога стосовно здійснення повноважень районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення у вказаних напрямках діяльності.

Переглядів: 197
 
You are here: