Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено координаційну нараду із районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами міст обласного значення

31 травня в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації за участю представника Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено координаційну нараду із посадовцями Городищенської, Канівської, Кам’янської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів Канівської, Смілянської міських рад стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

В ході наради обговорено питання у сфері: охорони та раціонального використання водних ресурсів; поводження із відходами; фінансування природоохоронних заходів; розвитку природно-заповідної справи; охорони атмосферного повітря; здійснення нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства на територіях зазначених адміністративно-територіальних одиниць.

Працівниками Управління та Держекоінспекції надані роз’яснення та необхідна методична допомога стосовно здійснення повноважень районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення у вказаних напрямках діяльності.

Переглядів: 360
 
You are here: