Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВизначено остаточний перелік природоохоронних проектів та заходів, які пройшли конкурсний відбір

Цьогоріч рішенням обласної ради передбачено 14,088 млн грн коштів обласного бюджету, спрямованих на реалізацію проектів та заходів, які пройшли конкурсний відбір.

На розгляд конкурсної комісії облдержадміністрації надійшло 32 пакети документів на суму понад 38 млн грн, з яких відповідали умовам конкурсу та були оцінені членами комісії 25 проектів.

30 травня відбулося підсумкове засідання комісії, на якому було відібрано 14 проектів, що набрали найбільшу кількість балів на загальну суму 13,79 млн грн. Серед них наступні проекти:

- покращення гідрологічного режиму та санітарного стану р. Супій в адміністративних межах Піщанської сільської ради Золотоніського району, р. Рудка в адміністративних межах Степанківської сілької ради Черкаського району, р. Вільшанка в районі Будище-Свидівської насосної станції Черкаського району, водойм у с. Пединівка Звенигородського району, с. Дашуківка Лисянського району, с. Антипівка Золотоніського району;

- реконструкція аварійної ділянки напірного колектора у м. Звенигородка, придбання технологічного обладнання для заміни
на головній каналізаційній насосній станції у м. Тальне;

- придбання сміттєвоза та контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів;

- будівництво та облаштування притулків для утримання безпритульних тварин;

- видання поліграфічної продукції з екологічної тематики.

Зазначений перелік переданий обласній раді для розгляду на найближчому засіданні та включення до рішення «Про обласний бюджет на 2017 рік», що дасть можливість розпочати фінансування проектів.

 

Переглядів: 338
 
You are here: