Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 22 червня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Одесі відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

За інформацією Торгово-Промислової Палати України наданої до Кабінету Міністрів України, 27 квітня 2017 року у м. Одеса відбудеться Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики можливості і перспективи» (далі – Форум).

Організаторами Форуму є Торгово-Промислова Палата України, Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова та Офіс ефективного регулювання (BRDO).

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства.

Учасники обговорять проблеми використання сучасних технологій, а саме, мобільного зв’язку, смарт пристроїв, підключених об’єктів і датчиків, хмарних обчислень, соціальних медіа тощо.

В рамках Форуму будуть проведені презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень для ефективного ведення господарської діяльності, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

На думку організаторів Форум стане плідним майданчиком для фахової дискусії про місце  і роль цифрових технологій в реалізації стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

Переглядів: 163
 
You are here: