Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 жовтня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

АКТУАЛЬНО

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Відповідно до графіку проведення прямого телефонного зв’язку “Гаряча лінія» в облдержадміністрації з населенням області у жовтні 2017 року 31 жовтня 2017 з 15:00 до 17:00 діятиме прямий телефонний зв’язок з керівництвом Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації за номером 63-36-55.

У Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

Інтерактивна карта смiттезвалищ

Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів вступив в силу

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулося публічне громадське обговорення проекту розпорядження обласної державної адміністрації "Про порядок проведення щорічного екологічного конкурсу "Україна в стилі еко"

Планом дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаської області на  2016-2020 роки передбачено проведення щорічного екологічного конкурсу "Україна в стилі еко", який приурочений до відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (відзначається 5 червня).

Управління екології та природних ресурсів розробило проект розпорядження обласної державної адміністрації "Про порядок проведення щорічного екологічного конкурсу "Україна в стилі еко". Метою проведення конкурсу є формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню, становленню нових ідеалів і орієнтирів у взаємодії з природою рідного краю.

9 лютого 2017 року відбулося публічне громадське обговорення проекту розпорядження на засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації. Присутні ознайомилися з проектом розпорядження, надали свої пропозиції та зауваження. Найактивніше  участь у громадському обговоренні взяли Фоміна Н.М., член Громадської ради, голова Черкаської обласної організації "Всеукраїнської екологічної ліги", Бєляєва С.В., член Громадської ради, голова громадської організації "Колобіг".

 

З метою включення до складу комісії з проведення конкурсу "Україна в стилі еко" представників від громадських організацій екологічного спрямування, органів місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад, навчальних закладів проведено жеребкування. За результатами відбору до складу комісії увійшли: представник від комунального закладу "Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" Давиденко Л.В., представник Білозірської об'єднаної територіальної громади Синельник І.А., представник Руськополянської сільської ради Хряпак Ю.С., представник громадської організації  "Екологічний клуб "Еремурус" Валантирець Н.В.

Також до складу комісії з проведення екологічного конкурсу від Громадської ради при обласній державній адміністрації увійшли голова Громадської ради, директор громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій" Глєбов Є.М., заступник голови Громадської ради, заступник директора громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій" Харченко О.М.

Переглядів: 508
 
You are here: