Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

До відома юридичних осіб, які мають намір здійснити природоохоронний захід за рахунок бюджетних коштів.

За даними офіційного веб-сайту Мінприроди України із 1 січня 2017 року розпочато прийом запитів для здійснення природоохоронних заходів та документів до них.

Процедуру планування та фінансування природоохоронних заходів за відповідною бюджетною програмою за рахунок бюджетних коштів та контролю за їх використанням визначено Порядком планування та фінансування природоохоронних заходів, затвердженого наказом Мінприроди від 12.06.2015 № 194 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
18 серпня 2015 року за № 994/27439.

Запит про виділення коштів подається замовником природоохоронного заходу на Мінприроди України (підприємство, установа та організація, що належать до сфери управління Мінприроди України; центральний або місцевий орган державної виконавчої влади; юридична особа усіх форм власності) у термін з 01 січня до 15 листопада поточного року за формою, передбаченою додатком 2 Порядку. 

З текстом порядку можна ознайомитись за посиланням.

Звертаємо увагу, що до запиту додається екологічний висновок для здійснення природоохоронного заходу, виданий Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Для одержання екологічного висновку заявник подає до Управління відповідну заяву та пакет документів згідно Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів.

Переглядів: 760
 
You are here: