Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 23 серпня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЗапрацювала інтерактивна карта сміттєзвалищ

На сайті Мінприроди України запрацював електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявленні сміттєзвалища.

Метою створення електронного сервісу є проведення оперативної інвентаризація всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як організованих, так і стихійних та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

Кожен громадянин може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище. Отримані дані оброблятимуться і надсилатимуться у вигляді звернень громадян до відповідних органів влади.

Станом на 01.09.2016 в області проінвентаризовано 477 організованих місць видалення відходів, інформація про які направлена до Мінприроди України та в подальшому буде використана для наповнення інтерактивної карти.

 

 

Переглядів: 943
 
You are here: