Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 29 травня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЩорічний екологічний конкурс "Україна в стилі ЕКО"

З 19 квітня 2017 року розпочинається прийом документів для участі у екологічному конкурсі „Україна в стилі ЕКО“, приуроченому до відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (далі – Конкурс). Метою проведення Конкурсу є формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню, становленню нових ідеалів і орієнтирів дітей та молоді області у взаємодії з природою рідного краю.

У Конкурсі беруть участь проекти, підготовлені громадськими об’єднаннями екологічного спрямування (якщо така діяльність передбачена в статутах організацій), органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами, навчальними закладами (дошкільними, позашкільними, загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими) та природознавчими гуртками учнівської молоді (далі – Суб’єкти подання заявки). Не розглядаються проекти, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.

Діяльність Суб’єкта подання заявки повинна здійснюватися на території Черкаської області та відповідати пріоритетам Конкурсу.

Проекти мають відповідати пункту 80 постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 №1147 „Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів“; бути направлені на підвищення рівня екологічної культури, сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді області; передбачати проведення природоохоронних акцій, фестивалів, конкурсів, семінарів, конференцій, виставок, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики або інших заходів із пропаганди охорони навколишнього природного середовища.

Кількість переможців проекту визначається, виходячи з обсягу коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету, з розрахунку не більше 30 тис. грн на один проект.

Перелік матеріалів, які подаються для участі в Конкурсі:

1. Заявка на участь в Конкурсі за визначеною формою.

2. Опис проекту за визначеною формою.

3. Кошторис витрат за визначеною формою.

4. Інформація про діяльність Суб’єкта подання заявки за визначеною формою.

5. Інформація про партнерські організації, залучені до реалізації проекту (в тому числі навчальні заклади) і листи підтримки за визначеною формою.

6. Завірені копії свідоцтва про державну реєстрацію Суб’єкта подання заявки .

7. Додатково для громадських об’єднань екологічного спрямування: завірені копії статуту, довідки про внесення громадського об’єднання до реєстру неприбуткових організацій, за наявності звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік.

 Форми зазначених матеріалів наведено в „Порядку проведення щорічного екологічного конкурсу „Україна в стилі ЕКО“, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 14.03.2017 № 109 та в рубриці „Бланки документів для участі в конкурсі“ на офіційному веб-сайті управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації в розділі „Конкурси“.

 Проекти не повинні брати участь у інших конкурсах, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

 Презентація проекту проводиться публічно на засіданні комісії з визначення переможців Конкурсу керівником проекту.

Останній день подачі проектів 19 травня 2017 року.

Конкурсну документацію необхідно подавати із супровідним листом, оформленим на фірмовому бланку Суб'єкта подання заявки (із описом документів, що додаються) до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді (у форматі pdf або jpg ).

Поштова адреса: вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008.Електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду При відправленні матеріалів електронною поштою обов’язковою є помітка „Україна в стилі ЕКО“, зазначена в полі „Тема“.

Телефон для довідок: 63-09-78 (з 9:00 до 18:00 крім суботи та неділі), відповідальна особа за приймання документів Литвин Альона Валеріївна.

 

 

 

Конкурсний відбір природоохоронних проектів та заходів за рахунок обласного бюджету

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році


З 17 березня 2017 року розпочинається конкурсний відбір природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році.
Для участі у відборі заявники подають на адресу управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації запит про виділення коштів для виконання природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Запит).
До Запиту додаються:
1)    кошторис витрат для здійснення природоохоронного проекту або заходу за  встановленою формою;
2)    гарантійний лист щодо участі місцевих бюджетів у співфінансуванні природоохоронного проекту або заходу у розмірі не менше 10 відсотків;
3)    при плануванні видатків, пов’язаних із фінансуванням об’єктів будівництва, додатково подаються:
проектно-кошторисна документація, виготовлена в цінах станом на дату, що не перевищує одного року на момент подачі запиту (підлягає поверненню
у разі не проходження конкурсу або передається розпоряднику коштів, у разі перемоги в конкурсі);
копія зведеного кошторисного розрахунку;
копії усіх звітів за результатами експертизи проектів будівництва відповідно до статті 31 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“. Для видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року № 808 „Про затвердження переліку видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку“ в обов’язковому порядку додається експертний звіт по матеріалах оцінки впливу на навколишнє природне середовище;
копія розрахунку щодо категорії складності об’єкта будівництва;
копія акта (наказу, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);
довідка про фактичне виконання та фінансування по об’єкту будівництва
за встановленою формою;
копія документа щодо форми власності об’єкта будівництва“;
копія документа про право власності (користування) за земельну ділянку;
картографічні матеріали із зображенням місця проведення робіт, засвідчені в установленому порядку.
Форми запиту, кошторису, довідки визначені Порядком підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Порядок), затвердженому розпорядженням облдержадміністрації від 16.03.2016 № 2 (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 21.03.2016 за № 2/1640).
Згідно із Порядком природоохоронні проекти та заходи повинні відповідати таким умовам:
1)    відповідність:
постанові Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 „Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів“;
пріоритетам, визначеним у Законі України „Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року“;
регіональній стратегії, що може досягатися у напрямках: створення умов для поліпшення стану довкілля; покращення управління відходами; розвиток екомережі, природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття; покращення стану водних об’єктів та атмосферного повітря;
2)    направленість на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій екологічного характеру та усунення основних екологічних проблем області;
3)    співфінансування з місцевих бюджетів у співвідношенні, визначеному рішенням обласної ради про обласний бюджет на відповідний рік.
Конкурсну документацію необхідно подавати із супровідним листом оформленим на фірмовому бланку заявника (із описом документів, що додаються) до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації
в паперовому та електронному вигляді (у форматі pdf).“
Поштова адреса: вул. Вернигори,17, м. Черкаси, 18008.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
При відправленні матеріалів електронною поштою обов’язковою є помітка „Конкурс“, зазначена в полі „Тема“.
Останній день подачі заяв 06 квітня 2017 року.
Звертаємо увагу, що при підготовці документів необхідно керуватися розпорядженнями облдержадміністрації від 16.03.2016 № 2 „Про Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету“ (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 06.03.2017 за № 16/1696) та від 28.02.2017 № 1 „Про затвердження Змін до Порядку підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету“ (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 06.03.2017 за № 16/1696).
Телефони для довідок: 63-09-78, контактна особа Литвин Альона Валеріївна.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇЗасідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, яке було заплановане на середу 24 травня переноситься на п’ятницю 26 травня.
Захід розпочнеться об 11.00 год.
Трансляцію засідання можна переглянути на сайті www.ck-oda.gov.ua в розділі "Відео".
 


Розпорядження від 11.05.2017р. №241 Про внесення змін до складу комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження від 28.02.2017 №1 Про затвердження змін до порядку підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації №46 від  31.01.2017 року Про внесення змін до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації №104 від 09.03.2016р.

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 23.11.2016 № 645 «Про внесення змін до Положення про комісію з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 09.03.2016 № 104 "Про комісію з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету"

Постанова Кабінету міністрів України від 17.09.1996 № 1147 "Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів"

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 16.03.2016 № 2 "Про Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 21.03.2016 за № 2/1640

Закон України "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року

Стратегія розвитку Черкаської області на період до 2020 року

План реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 роки

 

 

Переглядів: 2646
 
You are here: