Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПорядок подання декларації про відходи

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

11 березня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Вказаною постановою затверджено новий порядок подання декларації про відходи (далі – Порядок) та форма декларації.

Відповідно до Порядку, суб'єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, щороку подають декларацію про відходи (далі - декларація) за формою згідно з додатком до постанови від 18.02.2016 № 118.

Декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної держадміністрації,  до 20 лютого року, що настає за звітним.

З метою запобігання порушень чинного законодавства пропонуємо суб’єктам господарювання ознайомитись з зазначеною постановою та дотримуватись її вимог.

Звертаємо увагу, що на виконання постанови кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 118 Мінприроди прийнято наказ від 18.05.2015 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами", зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.07.2016 за № 916/29046".

Відтепер подати декларацію про відходи можна  онлайн на сервері E-ECO.GOV.UA.

За більш детальною інформацією з даного питання звертайтеся безпосередньо до відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу  за тел. 63-09-78.

 

Переглядів: 1542
 
You are here: