Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПро щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 року № 51 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс „До чистих джерел“, з метою залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів, шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації організовано та проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу „До чистих джерел“.

За підсумками обласного етапу, чотири кращі конкурсні роботи з різних категорій учасників конкурсу направлені для участі у всеукраїнському етапі конкурсу до Міністерства екології та природних ресурсів України. Результати роботи вихованців гуртка „Еколог“ Канівської міської гімназії ім. Івана Франка були відмічені Мінприроди України.

18 грудня 2014 року директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Звягінцева Олена Миколаївна привітала переможців та подякувала за активну участь у конкурсі. За дорученням Мінприроди України вручила „Екологічні словники“ та солодкі подарунки. Керівнику гуртка „Еколог“ Канівської міської гімназії ім. Івана Франка презентувала видання про Канівський природний заповідник.

Дякуємо за посильний внесок у справу збереження чистоти водойм! 

Переглядів: 468
 
You are here: