Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПредставники робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку провели зустріч з громадою сіл Мельники та Головківка Чигиринського району

23 грудня 2014 року в приміщенні Чигиринської районної державної адміністрації відбулася зустріч робочої групи з вивчення питання присвоєння урочищу „Холодний Яр” статусу Національного природного парку з представниками громади сіл Мельники та Головківка Чигиринського району. На заході були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Чигиринської районної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП „Кам’янське лісове господарство“, Канівського природного заповідника, Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького,філіалу „Холодний Яр“ Національного історико-культурного заповідника „Чигирин“, Мельниківської та Головківської сільських рад Чигиринського району, науковці та громадські активісти.

Метою зустрічі було обговорення питання створення в урочищі „Холодний Яр“ Національного природного парку на території Чигиринського і Кам’янського районів Черкаської області загальною площею 8518,6623 га, з них із вилученням у постійне користування 3050 га та проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю.

 

Представники робочої групи підготували презентації та інформаційні довідки стосовно функціонування національних природних парків України, громадські активісти поширили інформаційні брошури про проектований нацпарк „Холодний Яр”.

В активному спілкуванні присутні обмінялися своїми баченнями з порушеного питання. Представники робочої групи надали роз’яснення щодо функціонального зонування території, рекреаційної діяльності, розвитку зеленого туризму, проведення екологічної освітньо-виховної та наукової роботи. Громада сіл Мельники та Головківка отримала відповіді на ряд турбуючих їх питань, пов’язаних з діяльністю нацпарків.

 

Переглядів: 763
 
You are here: