Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ м. Сміла відбулася виїзна нарада з вирішення проблемних питань пов'язаних із розміщенням твердих побутових відходів [фото]

10 грудня 2014 року на виконання доручення голови обласної державної адміністрації Ю. Ткаченка відбулася виїзна нарада в м. Сміла по вирішенню проблемних питань, пов'язаних із сміттєзвалищами м. Сміла та с. Ташлик Смілянського району.

Нарада відбулася за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Смілянської міської ради, Смілянської районної державної адміністрації, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Головного управління Держземагентства в Черкаській області, Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області, представників громади с. Залевки, с. Ташлик та м. Сміла.

В ході наради проведено виїзд на сміттєзвалище м. Сміла, обговорено основні проблемні питання, пов'язані з експлуатацією сміттєзвалищ м. Сміла та с. Ташлик Смілянського району та розглянуто пропозиції по їх можливому вирішенню.

За результатами наради розробляється план заходів з вирішення ситуації, що склалася в Смілянському районі, надані відповідні доручення органам виконавчої влади та місцевого самоврядування на усунення виявлених недоліків та надання пропозицій по вирішенню порушених на нараді питань.

 


Переглядів: 605
 
You are here: