Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДо уваги громадськості області!

12 квітня 2014 року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!". Мета акції "Зробимо Україну чистою!" - звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.

Організатором акції виступає - Всеукраїнська громадська організація "Зробимо Україну чистою!" - учасник загальносвітового руху  "Let's do it, world".

Акція є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.

Такий захід не лише сприятиме благоустрою та озелененню країни, він також сприятиме підвищенню рівня екологічної культури населення, виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.

Дана акція надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.

За більш детальною інформацією про Всеукраїнську акцію "Зробимо Україну чистою!" звертатися до Ткаченко Лілії, обласного координатора соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою 2014", за телефоном: +38(063)674-24-96.

Закликаємо в рамках акції "Зробимо Україну чистою!" взяти активну участь заходах, спрямованих на озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших об’єктів, поширення екологічних знань.

Переглядів: 1337
 
You are here: