Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПрофесійне навчання – впевнений крок до ефективного виконання посадових обов’язків

13 лютого 2014 року начальником відділу земельних ресурсів, заповідної справи, біорізноманіття та розвитку екомережі Довгою Людмилою Володимирівною в рамках семінару з підвищення кваліфікації  для посадових осіб органів місцевого самоврядування (землевпорядників сільських, селищних рад) проведено тематичну зустріч: «Дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок».

В ході семінару присутніх ознайомлено з повноваженнями структурних підрозділів обласних державних адміністрацій у сфері охорони навколишнього природного середовища, визначених ст. 186-1 Земельного кодексу України, в частині погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та вимогами діючого законодавства щодо дотримання режимів використання земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, а також розташованої на території чи в межах об’єкта природно-заповідного фонду або в межах прибережної захисної смуги водних об`єктів.

Переглядів: 525
 
You are here: