Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДержавна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить навчання на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”

З метою реалізації державної політики  у сфері  поводження з небезпечними відходами і підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди на базі кафедри екологічної безпеки проводить навчанння на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”.

У навчальній програмі розглядаються законодавчі та нормативно-правові вимоги; організаційно-технічні заходи щодо забезпечення безпеки довкілля у сфері поводження з небезпечними відходами та речовинами; європейське законодавство у сфері екологічної безпеки; санітарно-гігієнічні аспекти; сучасні технології оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів; нормування; дозволи; ліміти на утворення і розміщення відходів та контроль; ліцензійні умови; державний облік та паспортизація; негативний вплив небезпечних відходів та речовин на навколишнє природне середовище та здоров’я людини; заходи впливу на порушників законодавства; забезпечення вимог пожежної безпеки під час поводження з відходами.

Курси будуть проходити з 19 по 21 лютого 2014 року у приміщенні Академії  за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корпус 2, м. Київ, 03035.

Реєстрація слухачів – 19 лютого 2014 р. о 930 годині.

Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразка про підвищення кваліфікації. Програму курсів та формат заявки для суб’єктів господарювання дивіться на сайті академії.

Вартість навчання – 2500 грн. за одну особу.

Для комплектування групи необхідно надіслати заявку до 14 лютого 2014 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   або факсом тел./факс 044-248-40-33, зазначивши прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.

Переглядів: 738
 
You are here: