Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено засідання обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

 
27 грудня в приміщенні управління відбулося засідання обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами.
 
У комісії взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Під час наради обговорено проблемні питання у сфері поводження з безхазяйними відходами та напрацьовано напрямок роботи у цій сфері на наступний рік, зокрема наголошено на необхідності активізації роботи місцевих постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами та продовженні робіт щодо вирішення питання поводження з невідомими, непридатними та забороненими до використання хімічними засобами захисту рослин (безхазяйними відходами пестицидів).
За результатами засідання складено план роботи комісії на 2019 рік та вирішено, що у разі надходження заяв (повідомлень) про факти виявлення відходів від громадян, підприємств,  установ  та організацій,  засобів масової інформації, результатів перевірок територіальних органів Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування проводити чергові (позачергові) засідання комісій.

Переглядів: 126
 
You are here: