Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЗ 10 січня по 5 лютого в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

Законом України "Про мисливське господарство та полювання" (далі – Закон) регулюються правові, економічні та організаційні засади діяльності юридичних і фізичних осіб у галузі мисливського господарства та полювання. Нормами зазначеного Закону забезпечуються рівні права усім користувачам мисливських угідь у взаємовідносинах з органами державної влади щодо ведення мисливського господарства, організації охорони, регулювання чисельності, використання та відтворення тваринного світу.

Статтею 30 Закону визначено, що до обов’язків користувачів мисливських угідь належить проведення первинних обліків чисельності і добування мисливських тварин, вивчення їх стану та характеристик угідь і надання інформації органам,  які здійснюють  державний облік чисельності тварин та облік їх добування, ведення державного кадастру і моніторингу тваринного світу.

Відповідно до ст.ст. 8, 16, 19, 27 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", ст. 14 Законом України "Про тваринний світ" та з метою забезпечення об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин в мисливських угіддях області Черкаською обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 19.04.2018 № 234 "Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області".

Облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин в мисливських угіддях області проводиться щорічно з 10 січня по 5 лютого.

З метою забезпечення взаємодії з органами державної влади користувачам мисливських угідь області рекомендовано інформацію про намір проведення обліку у формі заявки в термін до 05 січня надавати до Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби в області.

 

Переглядів: 117
 
You are here: