Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВиконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік щодо управління водними ресурсами за басейновим принципом та врахування інтересів місцевих громад

Як повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, відтепер кожна громада, яка проживає біля річки Дніпро, Случ чи Хомора, матиме представників в Басейновій Раді свого регіону.

Було зазначено, що разом із науковцями, водогосподарниками, місцевою владою, громадськість працюватиме над підготовкою спільного плану управління річковим басейном. Фактично – це «водний сенат», який матиме своїх делегатів і повноваження впливати на ухвалювання рішень, кінцева мета яких - якісний стан українських водойм.

Крім того, поінформовано, що перша в Україні басейнова рада запрацювала Сіверському Дінцю. Це стало можливим після прийняття європейського закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом». 

Сьогодні по всіх областях України триває активне формування басейнових рад. Тому Міністр закликав слідкувати за графіком засідань басейнових рад в населених пунктах та брати активну участь у обранні представників громад.

Деталі в слайдах та за посиланням

 

Переглядів: 203
 
You are here: