Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЧеркащину з робочим візитом відвідав міністр екології та природних ресурсів

6 жовтня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак відвідав Черкащину в рамкам акції «Дуби Шевченка єднають Україну». 

Виступаючи у селі Будищі Міністр поінформував присутніх, що Мінприроди готове ініціювати надання дубам Шевченка загальнодержавного статусу для забезпечення державного фінансування на виконання заходів з їх збереження.
Не обійшов очільник Мінприроди увагою найнагальніші екологічні проблеми Черкащини. Зокрема, він озвучив позицію, що будівництво Канівської ГАЕС має обов’язково пройти процедуру оцінки впливу на довкілля. Наголосив на тому, що питання утилізації непридатних до використання засобів захисту рослин, які зберігаються на території Єрківської об’єднаної територіальної громади потребує обов'язкового вирішення. 
Стосовно питання покращення гідрологічного стану річки Рось Остапа Михайлович зазначив, що його ефективне вирішення можливе за умови координації зусиль органів влади і Мінприроди сприятиме цьому процесу.

Детальніше: за посиланням.

Переглядів: 180
 
You are here: