Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарМіжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» запрошує до співпраці

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма для менеджерів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини. 

Під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики.
Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

  • - налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів
  • - безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх
  • - вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині
  • - набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.
Програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі також отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста. Результатом стає укріплення та розширення економічних зв’язків між Україною та Німеччиною.
У 2018-2019 роках Програма реалізується за напрямками:  

1) економічна кооперація в аграрному секторі, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2) економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3) економічна кооперація в сфері переробки сміття/екологічної утилізації відходів;

4) економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/індустрії охорони здоров’я. 

Більше інформації про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті. Контактна особа - керівник проектного офісу Програми Світлана Степащенко (044-228-42-53, 044-531-30-56, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Переглядів: 182
 
You are here: