Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ облдержадміністрації проведено нараду щодо стану атмосферного повітря області

14 вересня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо стану атмосферного повітря в області та виконання заходів обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 -2020 за напрямком «Охорона атмосферного повітря». 

У нараді взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, підприємств області.
Під час наради розглядалися питання стану повітряного басейну області, зокрема щодо забруднення атмосферного повітря м. Черкаси; дотримання гігієнічних та санітарних вимог якості атмосферного повітря; результативність заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства; функціонування системи моніторингу стану атмосферного повітря на регіональному рівні.
В рамках виконання Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок (розпорядження КМУ від 08.11.2017 
№ 796-р) обговорено заходи щодо скорочення викидів від паливовикористовуючого обладнання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно».
Представники ПАТ «АЗОТ» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика» поінформували присутніх про вжиті заходи щодо зменшення викидів забруднюючих речовин від виробничої діяльності підприємств.
За результатами наради надані відповідні доручення органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування.

Переглядів: 213
 
You are here: