Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 19 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДержстат України затвердив нову форму статистичної звітності по викидах забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Наказом Державної служби статистики України від 06.07.2018 № 124 затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів у атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

Вказана форма вводиться в дію починаючи зі звіту за 2018 рік. Термін подачі звіту для юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, які мають стаціонарні джерела викидів, не пізніше 20 січня року, що настає за звітним.

Наказ Державної служби статистики України від 27.11.2015 № 345 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про охорону атмосферного повітря» втрачає чинність з 01.01.2019р.

Переглядів: 284
 
You are here: